Publiceringsdatum: 2026-08-14
Funderar du på att söka jobb inom bygg och anläggning? Letar du efter en chans att arbeta som betongarbetare på ExpanderaMera byggbemanning och rekrytering AB? Nu är det möjligt. Vill du arbeta heltid hos ExpanderaMera byggbemanning och rekrytering AB? Just nu letar de efter någon som vill ha en tjänst 3 månader – upp till 6 månader.
För detta jobb är Uppsala den angivna tjänsteorten. Om du är intresserad av en karriär inom betongarbetare, ta en titt på de tre lediga tjänsterna som ExpanderaMera byggbemanning och rekrytering AB erbjuder för att se om det är en matchning. Låt ExpanderaMera byggbemanning och rekrytering AB hjälpa dig att uppnå dina karriärmål som betongarbetare! Ansök seast söndag den trettonde september 2026.
Nu söker vi betongarbetare till uppdrag i Uppsala.
Arbetsuppgifterna är varierande (främst armering och gjutning) och du ska kunna jobba som en del av gruppen men även självständigt beroende på projekt.
Kravprofil
Tveka inte och kontakta oss redan idag!
Vi värnar om mångfald och det är viktigt för oss att alla känner sig välkomna.
Du är välkommen kontakta oss på 08 530 343 78 eller mejla till jobb@expanderamera.se
| Antal tjänster | 3 |
|---|---|
| Arbetstid | Heltid |
| Företagsnamn | ExpanderaMera byggbemanning och rekrytering AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | 3 månader – upp till 6 månader |
| Organisationsnummer | 5565479630 |
| Typ av anställning | Tidsbegränsad anställning |
| Yrke | Betongarbetare |
| Yrkesområde | Bygg och anläggning |
ExpanderaMera byggbemanning och rekrytering AB söker tre personer till denna tjänst som betongarbetare med placerings i Uppsala. Om det låter intressant att arbeta som betongarbetare hos ExpanderaMera byggbemanning och rekrytering AB skickar du in din ansökan senast 2026-09-13.
Källa: Arbetsförmedlingen