Plattsättare sökes för omgående anställning

Publiceringsdatum: 2025-08-07

Funderar du på att söka jobb inom bygg och anläggning? Här är din möjlighet att bli en del av teamet hos Renimar AB genom att arbeta som plattsättare. Sök nu om du är intresserad av att arbeta heltid hos Renimar AB under tills vidare. De letar just nu efter nya medarbetare.

Om du redan bor i närheten av Mölndal, är det här din chans att söka ett spännande jobb Om du tycker att det låter intressant att börja jobba hos Renimar AB i rollen som plattsättare så har de just nu en ledig tjänst som skulle kunna vara en perfekt match för dig! Sök jobbet som plattsättare hos Renimar AB och ta chansen att ta din karriär till nästa nivå. Ansök senast lördag den sjätte september 2025.


Jobbannons

Vi söker en erfaren och noggrann plattsättare för arbete i Göteborgstad . Du bör ha minst 2 års erfarenhet av plattsättning och kunna arbeta självständigt samt i team. Arbetsuppgifterna inkluderar kakel- och klinkersättning i både badrum, kök och andra ytor.

Krav:

• Yrkeserfarenhet som plattsättare

• Kunskap om svenska byggnormer

• Noggrannhet och ansvarstagande

• B-körkort är meriterande

Vi erbjuder:

• Trygg anställning i ett stabilt företag

• Bra arbetsmiljö och trevliga kollegor

• Konkurrenskraftig lön

Ansök genom att mejla ditt CV till valbox@inbox.lv .

Välkommen med din ansökan!

Öppen för alla Vi fokuserar på din kompetens, inte dina övriga förutsättningar. Vi är öppna för att anpassa rollen eller arbetsplatsen efter dina behov.

Om jobbet

Antal tjänster1
ArbetstidHeltid
FöretagsnamnRenimar AB
LönFast månads- vecko- eller timlön
OmfattningTills vidare
Organisationsnummer5569632309
Typ av anställningVanlig anställning
YrkePlattsättare
YrkesområdeBygg och anläggning

Ansökan

Renimar AB söker en person till denna tjänst som plattsättare med placerings i Mölndal. Om det låter intressant att arbeta som plattsättare hos Renimar AB skickar du in din ansökan senast 2025-09-06.

Källa: Arbetsförmedlingen

Relaterade jobb

Erfarna grävmaskinister för omgående anställning.

GV Stars Bemanning AB söker två personer till tjänsten som grävmaskinförare i Södertälje.

2025-08-14

Mer info

Erfarna grävmaskinister för omgående anställning.

GV Stars Bemanning AB söker två personer till tjänsten som grävmaskinförare i Solna.

2025-08-14

Mer info

Erfarna grävmaskinister för omgående anställning.

GV Stars Bemanning AB söker två personer till tjänsten som grävmaskinförare i Stockholm.

2025-08-14

Mer info