Publiceringsdatum: 2025-06-26
Letar du efter ett jobb inom bygg och anläggning? Här är din möjlighet att bli en del av teamet hos Gustav R. Johansson AB genom att arbeta som betonghåltagare. Gustav R. Johansson AB söker efter en ny anställd på heltid under tills vidare som är redo att ta sin karriär till nästa nivå.
Om du redan bor i närheten av Markaryd, är det här din chans att söka ett spännande jobb Gustav R. Johansson AB har just nu en ledig tjänst som betonghåltagare. Om du vill ta din karriär till nästa nivå, ta en titt på deras jobbannons och se om jobbet passar dig! Här är chansen att bli en del av Gustav R. Johansson AB och jobba som betonghåltagare! Ansök senast torsdag den tionde juli 2025.
Gustav R. Johansson Entreprenad är ett innovativt och kundinriktat entreprenadföretag som erbjuder konkurrenskraftiga lösningar till näringsliv, offentliga inrättningar och privatpersoner. Vårt erbjudande omfattar bland annat entreprenadmaskintjänster, mark- och VA-anläggningar, betonghåltagning med mera. Vi ingår i koncernen Gustav R. Johansson.
Vi söker nu en betonghåltagare/betongare till Ljungby
Som betonghåltagare kommer du främst arbeta med borrning, sågning och rivning i såväl nyproduktion som renoveringsobjekt. Vi arbetar vanligtvis med kortare uppdrag och du kommer ha en stor variation av uppdrag och arbetsuppgifter. Arbetet är mycket fysiskt krävande och kan ske i utmanande miljöer. Du kommer också vara med på olika typer av gjutningar som till exempel konstruktionsgjutningar, markbetong och golvgjutningar. Du kommer både utföra arbeten både självständigt och tillsammans med våra andra håltagare. Som betonghåltagare hos oss kan du förvänta dig ett flexibelt och variationsrikt arbete.
Du kommer ha en fullutrustad firmabil som du kör hemifrån med till arbetsplatserna.
Vi letar efter dig som vill ha ett varierande arbete där du har möjlighet att få en bred variation av arbetsuppgifter och arbetsplatser. Vi ser att du har tidigare erfarenhet av betonghåltagning eller gjutningar. Vi ser att du har ett ordningssinne och sköter om de maskiner och verktyg du har till din hjälp.
Antal tjänster | 1 |
---|---|
Arbetstid | Heltid |
Företagsnamn | Gustav R. Johansson AB |
Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
Omfattning | Tills vidare |
Organisationsnummer | 5560630450 |
Typ av anställning | Vanlig anställning |
Yrke | Betonghåltagare |
Yrkesområde | Bygg och anläggning |
Gustav R. Johansson AB söker en person till denna tjänst som betonghåltagare med placerings i Markaryd. Om det låter intressant att arbeta som betonghåltagare hos Gustav R. Johansson AB skickar du in din ansökan senast 2025-07-10.
Källa: Arbetsförmedlingen
Gustav R. Johansson AB söker en person till tjänsten som betonghåltagare i Värnamo.
2025-06-26
Mer infoGustav R. Johansson AB söker en person till tjänsten som betonghåltagare i Ljungby.
2025-06-26
Mer infoGustav R. Johansson AB söker en person till tjänsten som betonghåltagare i Alvesta.
2025-06-26
Mer info